Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Blockoomz


Spustit hru!

Spuštěno: 4047 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Blockoomz V parádní online hře jménem Blockoomz je vaším úkolem vyčistit hrací pole od všech usměvavých kostek, které se na něm nacházejí. Odstranění šklebících se kostek dosáhnete tím, že na ně kliknete a vyhodíte je do povětří. Ne vždy je však splnění úkolu taková hračka, jak na první pohled vypadá. Ve hře Blockoomz totiž některé kostky odpálit nejde, a přesto je musíte z hracího pole dostat pryč, dosáhnete toho jedině tím, že je odhodí tlaková vlna jiné odpálené kostky. Občas zase máte na hracím poli žlutou hvězdu, kterou musíte naopak na hracím poli nechat. Hra Blockoomz obsahuje jednadvacet levelů a zdárně je všechny pokořit bude opravdu oříšek. Navíc se ještě ve hře Blockoomz snažte docílit splnění úkolů za pomoci co nejméně tahů, tedy kliknutí myší. Zahrajte si i jiné, zábavné online hry třeba Kungfu Grandpa, nebo Traffic Hazard.


Ovládání

Myší

Kategorie

postřehové

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Sub Commander
Sub Commander

Jak daleko se dostanete s ponorkou? Podvodní svět je plný nástrah.


plošinovky
spuštěno: 4359

přidáno: 21.02.2011
hodnocení: 0%

Gun Blood
Gun Blood

Zabte postupně všechny své protivníky a získejte tak odměnu.


střílečky
spuštěno: 4025

přidáno: 26.03.2011
hodnocení: 0%

Holubova pomsta
Holubova pomsta

Dokážete se jako holub pomstít lidem, kteří chodí po ulici?


srandičky
spuštěno: 4053

přidáno: 06.01.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.