Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

registrace


Proč se zaregistrovat na GameSource.cz? Díky registraci na našem serveru budete mít možnost využívat na webu více funkcí. Po přihlášení můžete komunikovat s dalšími uživateli GameSource.cz nebo můžete jednotlivé hry komentovat a dělit se tak o svůj názor s ostatními členy. V neposlední řadě získáté také možnost jednotlivé hry hodnotit.

Uživatelské jméno
E-mail
Homepage
Heslo
Heslo pro kontrolu
Napište hlavní město ČR:

Proč se registrovat?

1 Můžete komunikovat mezi ostatními hráči.
2 Můžete hodnostit hry a přidávat k nim komentáře.
3 Můžete si své herní favority přidat do Oblíbených her.

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.