Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Collapse it


Spustit hru!

Spuštěno: 4033 ×

Hodnocení: 79%

Popis hry

Collapse it Vezměte si trhavinu a pojďte odpalovat. Strategicky rozmístěte nálože tak, aby jste za pomocí padajících budov zabili všechny lidi. v této hře jde hlavně o zabití lidí, budova tedy nemusí celá spadnout. Pokud chcete mít lepší skóre, použijte co nejméně trhaviny.


Ovládání

Myší

Kategorie

brutální

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Governor of Poker
Governor of Poker

Zahrajte si jednu z nejranějších karetních her současnosti.


karetní hry
spuštěno: 4064

přidáno: 28.12.2010
hodnocení: 95%

Arcane
Arcane

V kůži středověkého rytíře se postavíte spoustě nepřátel.


akční
spuštěno: 4071

přidáno: 03.04.2011
hodnocení: 100%

Karate Blazers
Karate Blazers

Legendární bojová automatovka z osmdesátých let.


akční
spuštěno: 4047

přidáno: 14.02.2011
hodnocení: 100%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.