Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

soutez


Soutěžte v roce 2012 s GameSource.cz

GameSource.cz v novém roce naděluje všem registrovaným členům originální hry. Každý měsíc zde na stránkách bude vyhlášena soutěž, které se můžete zúčastnit všichni. Jedinou podmínkou je být registrovaným členem na GameSource.cz a splnit aktuální soutěžní požadavky.

Soutěž na Léto 2012 - ukončená

VYHLÁŠENÍ (29.07.2012) : Předem se omlouváme, že soutěž vyhlašujeme až teď, nicméně měli jsme technické problémy se serverem, na kterém jsou tyto stránky umístěny.

Velké letní soutěže se zúčastnilo 82 lidí, z toho 35 lidí soutěžilo o hlavní cenu Sony Playstation 3. Mezi webmastery, kteří museli bannery podpořit naše stránky, jsme vylosovali šťastlivce Miroslava Obořila z České Lípy. Gratulujeme!

Filmy Kill Bill 1 + Kill Bill 2 vyhrála slečna Jana Bukvajová z Klimkovic - Ostravy a na třetí cenu se může těšit Veronika Brtnická z Rakovníku. Všem výhercům gratulujeme a všem nevylovaným vzkazujeme, že již během měsíce srpna se rýsuje další velká soutěž, ve které by měl být hlavní cenou chytrý mobilní telefon.


S další letošní soutěží jsme si dali trochu na čas, nicméně myslíme, že ten čas navíc za to stál, protože v dubnové soutěži pro Vás máme připravenou hlavní cenu - herní konzoli Sony PlayStation 3 Slim 160 GB. Další ceny budou ryze filmové - originální DVD filmu Big Lebowski a DVD filmu Kill Bill 1 a Kill Bill 2. Hlavní cenu do soutěže věnovala společnost VIKI, které tímto děkujeme. Soutěž bude probíhat dva měsíce, končit bude tedy 18. července 2012, kdy vyhodnotíme vítěze hlavní ceny konzole PS3.

Chcete soutěžit? Pokud ano, není opět nic jednoduššího, než být registrovaným uživatelem GameSource.cz a zodpovědět následující otázku. Pokud zodpovíte správně tuto otázku, dostáváte se do slosování o dvě vedlejší ceny (filmy Big Lebowski a Kill Bill). Abyste byli zařazeni do soutěže o hlavní cenu, musíte umístit na své stránky, blog nebo web vašeho kamaráda či známého jeden z našich reklamních bannerů. Reklamní bannery naleznete v sekci Pro webmastery, kde najdete i HTML kódy pro jednoduché vložení.

1. Od jakého vývojářského studia je titul Warcraft? Tuto hru mimochodem můžete najít na GameSource.cz v klasických hrách

Své odpovědi zasílejte na e-mail info@aionet.cz a pokud chcete být zařazení do slosování o hlavní cenu Sony PlayStation 3, pošlete odkaz na stránky, na kterých jste zařídili zobrazení reklamního banneru. Reklamní banner musí být na webu uveden minimálně do konce trvání této soutěže (tedy do 18. června 2012). V emailu pak uveďte předmět "Soutěž", vaše odpovědi a kontaktní adresu, abychom věděli, kam v případě Vaší výhry, zaslat ceny. Uzávěrka soutěže bude 18. července 2012.


Ceny v soutěži na duben 2012

 


UKONČENÉ SOUTĚŽE 


Soutěž na Únor 2012

Výherci:

  • Football Manager 2012 vyhrává Jaroslav Holeček, Prostějov
  • Spiderman 2 vyhrává Kateřina Zusková, Stráž pod Ralskem
  • Call of Thullu vyhrává Pavel Šimek, Liberec

Lednovou soutěž máme za sebou a je tedy nejvyšší čas přijít se soutěží únorovou. Ta se opět bude podobat lednovému předchůdci. Soutěžit se bude o dvě počítačové hry a o jeden film. Tentokrát pro Vás máme první cenu Football Manager 2012, která je skvělou hrou pro každého fotbalového fanouška. Recenze na tuto hru si můžete přečíst zde. Druhou cenou v soutěži je dvoudisková speciální edice sci-fi filmu Spiderman 2. A třetí cenou v únorové soutěži je hororová počítačová hra Call of Cthulu od známého studia Bethesda, které má na svědomí například i sérii The Elder Scrolls.

Chcete soutěžit? Pokud ano, není opět nic jednoduššího, než být registrovaným uživatelem GameSource.cz a zodpovědět následující dvě otázky.

1. Na GameSource.cz v Klasických hrách si můžete záhrat boxerskou hru, která nese název jedné postavy z kultovní filmové série Rocky. O jakou postavu se jedná?

2. Tento měsíc GameSource.cz oslavuje své 1. výročí. Kdy byl GameSource založen? Malou nápovědu možná dostanete zde na webu v novinkách.

Své odpovědi zasílejte na e-mail info@aionet.cz. V emailu uveďte předmět "Soutěž", vaše odpovědi a kontaktní adresu, abychom věděli, kam v případě Vaší výhry, zaslat ceny. Uzávěrka soutěže bude 18. března.

Uzávěrka soutěže je 18. března 2012 = SOUTĚŽ SKONČILA.


Ceny v soutěži na únor 2012


Soutěž na Leden 2012

Výherci:

  • Deux Ex: Human Revolution vyhrává jardulka
  • Blitzkrieg vyhrává elije
  • Superstíhačky vyhrává Lilly Vanilly

V prvním měsíci v novém roce budeme soutěžit o hlavní cenu, kterou je originální hra Deus Ex 3: Human Revolution. Druhou cenou je originální kultovní strategie z druhé světové války Blitzkrieg a třetí cenou útěchy je DVD z kolekce Války a zbraně Superstíhačky.

Ceny v soutěži na leden 2012

Co musím udělat pro to, abych byl zařazen do slosování soutěže?

Je to jednoduché, stačí být registrovaným členem na GameSource.cz (pokud ještě nejste, můžete tak učinit zde) a správně zodpovědět následující tři jednoduché otázky.

1. Jak se jmenoval hlavní hrdina pětidílné série Polda?

2. Na letošní rok 2012 bylo ohlášeno pokračování série Grand Theft Auto. Jakou číslovku si tento připravovaný titul ponese?

3. Od jakého studia je logická adventura Samorost? (Nápověda: demoverzi Samorost 1 a Samorost 2 si můžete zahrát u nás na GameSource v sekci adventury a v popisu hry možná bude odpověď :-)


Pokud znáte na výše uvedné otázky odpověď, zkuste soutěžit a třeba vylosujeme právě vás a odnesete si některou ze soutěžních cen. Odpovědi zasílejte pomocí soukromých zpráv zde na GameSource uživateli "forrest". Ve zprávě stačí uvést předmět Soutěž a do textu napsat správné odpovědi. Pokud vás vylosujeme, budeme vás kontaktovat.

Uzávěrka soutěže je 15. února 2012 = SOUTĚŽ SKONČILA.

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.