Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

kontakt


GameSource.cz je novým herním portálem, na kterém najdete jen ty nejlepší online hry. Naším cílem je tvořit přehledný portál, jenž neobtěžuje hráče zbytečnými reklamními plochami a nabízí aktualizovanou databázi kvalitních online her, které pečlivě vybíráme.

Chceme tento portál postupně zlepšovat a hráčům nabízet co nejpříjemnější prostředí, proto budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše připomínky nebo nápady, které pomohou zlepšit tento server.

Spouštění her

Hry, které jsou na GameSource.cz jsou zcela zdarma a spustíte si je rovnou ve vašich prohlížečích. Pokud vám hry nejdou spustit, pravděpodobně nemáte nainstalovaný Adobe Flash Player, respektive Adobe Shockwave, který vyžadují některé náročnější hry.

Diskuze

Server GameSource.cz nabízí také vlastní diskuzní fórum, které naleznete na adrese www.gamesource.cz/forum, kde můžete diskutovat jak o nových online hrách, tak o vývojových studiích, jenž vaše oblíbené hry vytvářejí a nebo si jen tak s ostatními vyměňovat názory.

Napište nám

GameSource.cz
mail: info@gamesource.cz
sítě: Facebook, Twitter

Administrátoři

Pokud budete mít technický dotaz, nebo najdete na tomto webu chyby, můžete napsat našim správcům, odborníkům, kteří se postarají o okamžité odstranění chyb, případně zodpoví vaše otázky.

Leoš Fiala - šéfredaktor a správce webu
leo.fiala@email.cz

Martin Zíka - programátor a technický dohled
martin@aionet.cz

Přidejte se do naši skupiny