Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

reklama


Reklamní bannery

Chtěli byste na protálu GameSource.cz inzerovat se svým projektem? Nabízíme reklamní plochy pro klasické bannery 468x60 - a to dvě plochy v hlavičce na každé stránce a dvě plochy v patičce na každé stránce. Níže jsou přiloženy obrázky, kde se zmíněne plochy na webu nacházejí. Pokud byste o některou z těchto ploch měli zájem a chtěli byste zde propagovat své stránky, napište nám na e-mail: info@gamesource.cz.

Zpětné odkazy 

GameSource.cz nabízí také výměnu zpětných odkazů. Váš odkaz bude zveřejněn v patičce webu na každé podstránce portálu GameSource.cz. Chcete být mezi zveřejněnými odkazy? Napište nám informace o Vašich stránkách na mail info@gamesource.cz a my si s Vámi zpětný odkaz rádi vyměníme.

Výměna reklamních ikonek

GameSource.cz také nabízí výměnu reklamních ikonek 88x31 - Vaše ikonka by byla umístěna v pravé části webu. Uvítáme ke spolupráci jekékoliv weby, návštěvnost Vašeho webu by však měla přesahovat 500 lidí denně. Více informací na mailu info@gamesource.cz.

Místo pro reklamní bannery - hlavička webu

Reklamní plochy - 1

Místo pro reklamní bannery a zpětné odkazy - patička webu

Reklamní plochy - 2

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.