Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Kungfu Grandpa

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1456 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Kungfu Grandpa V bojové online hře Kungfu Grandpa se přesvědčíte, že i přestárlý, ale zkušenostmi opředený stařík disponuje silnými bojovými dovednostmi, a že i v pokročilém věku může být člověk težkým soupeřem a dobrým bojovníkem, který se s přehledem ubrání početní přesile mladých výrostků. Ve hře Kungfu Grandpa se v roli nebojécného staříka vydáte do ulic propleskat partičku mladistvých delikventů, která vám rozbila okno. V online hře Kungfu Grandpa zmasakrujte všechny členy gangu neurvalých a nevychovaných adolescentů. Protivníky masakrutje pomocí kopů a dobře mířených úderů pěstí. Sbírejte všechny peníze a další užitečné předměty, které se vám můžou ve hře hodit. Za nasbíranou sumu peněz si můžete ve hře Kungfu Grandpa různě zlepšovat vaši postavu. V komentářích se s námi můžete podělit o váš pocit z akční hry jménem Kungfu Grandpa. Dále můžete zkusit i jiné parádní mlátičky, které náš herní portál GameSource.cz nabízí. Můžeme vám doporučit třeba Kung Fu Remix a Karate King.


Ovládání

Šipky - pohyb, Mezerník - skok, X - kop, Y/Z - úder, C - speciální útok.

Kategorie

akční

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Classroom
Classroom

Opisujte od spolužáka, ale učitel Vás nesmí vidět!


postřehové
spuštěno: 1322

přidáno: 02.01.2011
hodnocení: 80%

Karate Blazers
Karate Blazers

Legendární bojová automatovka z osmdesátých let.


akční
spuštěno: 1336

přidáno: 14.02.2011
hodnocení: 100%

Crazy Flasher 2
Crazy Flasher 2

Boj v přesile, nože a střelné zbraně - to je Crazy Flasher 2.


brutální
spuštěno: 1255

přidáno: 05.01.2011
hodnocení: 90%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.