Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

novinky


29
červenec

Vyhlášení velké letní soutěže o PlayStation 3. [29.7.2012]
V měsíci červnu a července jste mohli soutěžit ve velké letní soutěži o herní konzoli PlayStation 3. Soutěže se zúčastnilo 82 lidí a výherce naleznete v sekci SOUTĚŽ. Všem šťastným výhercům gratulujeme! Váš tým GameSource.cz

6
červen

Soutěž o PlayStation 3 se prodlužuje! [6.6.2012]
Oznamujeme, že aktuální soutěž o PlayStation 3 se prodlužuje o další měsíc kvůli nedostatku soutěžících. Ano, slyšíte správně, lidé nechtějí vyhrávat PlayStation 3. Jedinečná šance pro Vás!

18
duben

Vyhlášení soutěže (únor 2012) [18.4.2012]
Předminulý měsíc jsme soutěžili o Football Manager 2012, hru Call of Thullu a originální film Spiderman 2. Níže jsou výherci. Blahopřejeme! Zároveň oznamujeme, že byla otevřena nová soutěž, tentokrát o PlayStation 3! Výherci:
  • Football Manager 2012 vyhrává Jaroslav Holeček, Prostějov
  • Spiderman 2 vyhrává Kateřina Zusková, Stráž pod Ralskem
  • Call of Thullu vyhrává Pavel Šimek, Liberec

23
únor

Únorová soutěž je venku! [23.2.2012]
Stejně jako minulý měsíc můžete i v únoru a a březnu soutěžit v další letošní soutěži. Tentokrát se soutěží o originální hru Football Manager 2012, speciální edici filmu na DVD Spiderman 2 a hororovou originální hru Call of Cthullu. Uzávěrka soutěže bude opět v půli března, konkrétně 18.03.2012. Více informací se dozvíte na známé soutěžní adrese: http://www.gamesource.cz/soutez/.

15
únor

Výherci lednové soutěže [15.2.2012]
V půli února jsme slíbili uzavření lednové soutěže. Pojďme se tedy podívat, kdo se stal tím šťastlivcem a odnese si z lednové soutěže originální hry. Spravné odpovědi na kvízovou otázku byly: Pankrác, 5, Amanita Design. Soutěže se zúčastnilo 27 registrovaných uživatelů, ale jenom 3 si mohou odnést tyto ceny. Níže vypsané výherce jsme kontaktovali, prosíme, aby se ozvali do jednoho týdne a poslali nám adresu, na kterou pošleme originální dvd.
  • Deux Ex: Human Revolution vyhrává jardulka
  • Blitzkrieg vyhrává elije
  • Superstíhačky vyhrává Lilly Vanilly
  • Všem výhercům gratulujeme a přejeme i hodně dalšího štěstí v nadcházejících soutěžích!

15
leden

V lednové soutěži na GameSource.cz se hraje o originálku Deus Ex: Human Revolution [15.1.2012]
GameSource.cz v novém roce naděluje všem registrovaným členům originální hry. Každý měsíc zde na stránkách bude vyhlášena soutěž, které se můžete zúčastnit všichni. Jedinou podmínkou je být registrovaným členem na GameSource.cz a splnit aktuální soutěžní požadavky.

Soutěž na Leden 2012

V prvním měsíci v novém roce budeme soutěžit o hlavní cenu, kterou je originální hra Deus Ex 3: Human Revolution. Druhou cenou je originální kultovní strategie z druhé světové války Blitzkrieg a třetí cenou útěchy je DVD z kolekce Války a zbraně Superstíhačky.

Co musím udělat pro to, abych byl zařazen do slosování soutěže?

Je to jednoduché, stačí být registrovaným členem na GameSource.cz (pokud ještě nejste, můžete tak učinit zde) a správně zodpovědět následující tři jednoduché otázky.

1. Jak se jmenoval hlavní hrdina pětidílné série Polda?

2. Na letošní rok 2012 bylo ohlášeno pokračování série Grand Theft Auto. Jakou číslovku si tento připravovaný titul ponese?

3. Od jakého studia je logická adventura Samorost? (Nápověda: demoverzi Samorost 1 a Samorost 2 si můžete zahrát u nás na GameSource v sekci adventury a v popisu hry možná bude odpověď :-)

Pokud znáte na výše uvedné otázky odpověď, zkuste soutěžit a třeba vylosujeme právě vás a odnesete si některou ze soutěžních cen. Odpovědi zasílejte pomocí soukromých zpráv zde na GameSource uživateli "forrest". Ve zprávě stačí uvést předmět Soutěž a do textu napsat správné odpovědi. Pokud vás vylosujeme, budeme vás kontaktovat.

Uzávěrka soutěže je 15. února 2012.

11
leden

GameSource.cz chystá soutěže a těšit se můžete i na nové funkce [11.1.2012]
Po menší odmlce se opět hlasíme s novými hrami. I letos Vám budeme nabízet ty nejlepší online flash hry. Máme nového správce, který se bude o web starat. Během několika týdnů pro Vás máme přichystané menší změny. Jsou naplánované soutěže o originální hry a přizpůsobíme také uživatelské profily, které budou obsahovat více informací. Zachovejte k nám přízeň!

2
duben

Aktualizace sekce Klasické hry [2.4.2011]
Možná jste si všimli, že jsme na webu opět o něco obohatili sekci Klasické hry. Naši redaktoři slídí po internetu a hledají všechny remaky, které byly vytvořeny. Za zmínku určitě stojí další tyto kousky: Castlevania, Willy Mountain Party nebo The Legend of Zelda. Vychutnejte si tyto klasiky u nás na webu!

25
únor

Classic Games - speciální sekce her na GameSource.cz [25.2.2011]
Možná jste si již všimli, že na webu je několik starých her, které pamatují více jak dvacetiletou historii. Tyto hry si zřejmě pamatujete z osmibitových videoher nebo prvních PC jako Commodore, Amiga, Atari nebo NES. Tituly jako Contra, Super Mario, Metal Slug, Street Fighter nebo první 3D střílečky jako Doom nebo Quake jsou rozhodně zajímavými vzpomínkami, které by bylo škoda ztratit v kvantu her v v jednotlivých kategoriích. Proto jsme přidali na stránky speciální kategorii Klasické hry, ve který všechny tyto legendární hry najdete.

14
únor

Vítejte na GameSource.cz [14.2.2011]
Vítejte na zbrusu novém herním serveru GameSource.cz. Chtěli bychom vám nabízet pravidelné množství online her, jak nových, tak i starých klasik, kterých zde na webu už můžete najít dostatek (Metal Slug, Contra, Super Mario Bros, Sonic nebo Doom). Náš server narozdíl od konkurence nabízí hraní přes celou obrazovku, kde vás neobtěžují zbytečné reklamy. Budeme samozřejmě rádi, pokud k nám zachováte přízeň a řeknete o nás i svým známým - my se budeme snažit naše sliby dodržet a vytvořit z GameSource.cz kvalitní herní portál.  

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.