Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Traffic Hazard

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1562 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Traffic Hazard Traffic Hazard se řadí mezi flashové online hry, ve kterých je vaším úkolem řídit dopravu. Ve hře Traffic Hazard musíte v roli zřízence pro řízení dopravy dbát bezpečnosti provozu, bohužel semafory přestali po ataku proslulé heckerské skupiny Anonymouse fungovat a proto celá bezpečnostní situace na silnicích padá jen a pouze na vaše bedra. Hra Traffic Hazard vás zavede do centra velkoměsta, kde musíte celou metropoli zachránit před hrozícím dopravním kolabsem. Pozorně sledujte silně frekventovanou a rušnou křižovatku a dávejte dobrý pozor, aby na ní nedošlo k žádné dopravní nehodě. Ve správnou chvíli musíte ve hře Traffic Hazard projíždějící auta, kterým hrozí srážka, buďto zrychlit, nebo naopak zastavit a následně jim dát pokyn k pokračování v plynulé jízdě. S přibývajícím časem se budou dopravní situace silně komplikovat a vy budete mít práce až nad hlavu. V komentářích je prostor právě pro vás a budeme rádi, když se nám pochlubíte, jak se vám v online hře Traffic Hazard dařilo... Pokud vás tato hra nadchla, třeba najdete zalíbení i v jiných hrách jako Driving School nebo Truck Launch Maniac.


Ovládání

Myší - zrychlení auta, Mezerník + Myš zastavení auta.

Kategorie

oddechové

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Battle City
Battle City

Opět nějaká lahůdka pro fanoušky osmibitovek - legendární Battle City!


plošinovky
spuštěno: 3234

přidáno: 19.01.2011
hodnocení: 75%

Full Time Killer
Full Time Killer

Zajímá vás jaké to je být zabijákem na plný úvazek?


střílečky
spuštěno: 1553

přidáno: 30.03.2011
hodnocení: 76%

Barman
Barman

Podle Vašich pokynů barman namíchá koktejl a ochutná ho.


srandičky
spuštěno: 1570

přidáno: 06.01.2011
hodnocení: 97%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.