Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

nejnovější online hry

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Super hry pro dva, které neomrzí! Prodvahry.cz

Poker hra zdarma Poker Star.net

Nejlepší online hry zdarma.

Zahrajte si super hry na Super-hry.com

facebook


Jsou hráči pokeru chytří? Proč je hra tak moc bavíPokerové zápasy jsou velmi vzrušující. Neustále se něco mění. Na konci vyčerpávající hry, když odehrajete poslední ruku, se uvolní návaly endorfinů – které někdy mohou vést k závislosti na hře. Adrenalin a obrovské vzrušení při aktivitě, kde se skoro nehýbete.

1. Poker není hra pro šťastné. Jeden hráč ji popsal jako hru dovednosti převlečenou za hru náhody. V každém případě, štěstí hraje jen částečnou roli. Poker můžeme přirovnat k lezení po skalách - je bezpečné, pokud víme jak na to a poctivě se jistíme. Štěstí najdeme v momentě, v jedné situaci, ale z dlouhodobého hlediska nemá kariéra pokerového hráče se štěstím nic společného.

2. Učíte se celý život. Pravidla jsou velmi jednoduchá. Ale odstíny hry – těch je milion. Myslíte si, že už jste viděli všechno, ale vždy vás něco překvapí.

3. Musíte hrát pro peníze? Samozřejmě, že ne. Zástupy hráčů hrají kvůli zábavě. Obvykle o malé sázky, mají jasné limity. Jsou lidé, kteří jsou spokojeni s neustálým mínusem, hlavně když se dostanou do noční společnosti.

4. Hrát můžete I s velmi špatnou rukou. Bluffování patří k lidské přirozenosti. Velcí hráči vědí, že ve skutečnosti někdy skládáte i velmi silné ruce. Dan Reed řekl, že pokerová velikost se neukazuje hranými kartami, ale skládanými. Stuey Ungar zase říkal, že skládá, aby žil a dál skládal.

5. Pokerové příběhy jsou jako gangsterky, jen nikdo nepřichází k úrazu. Profesionální hráči tvoří možná procento dvě ze všech hráčů, ale jde o řadu charismatických podivínů, kteří vypadají, že je nezajímá nic na světě, jen poker. Je to zkrátka životní styl.

6. Pokorní lidé to za zeleným stolem daleko nedotáhnou. Drzost patří k riziku. Představte si hru jako formu psychologické války. V takové jsou ti pasivní a submisivní jen v roli obětí. Mimochodem, podceňování soupeře v pokeru je prý nejčastější chybou.

7. Logika! Aby člověk uspěl v pokeru, musí rozvíjet své matematické a logické uvažování nad běžný rámec. Jiné kasinové hry si na výpočty tolik nepotrpí. Ve hře je důležitá syrová inteligence, silná sebedisciplína a pracovní etika.

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.