Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Hasiči


Spustit hru!

Spuštěno: 4040 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Hasiči Hasič - to je těžké povolání. Nasazují životy, aby zachránili jiné. V této hře Vás čeká hodně misí, například hořící obchodní centrum, vyproštění řidiče z auta, které spadlo do ledové vody nebo vystřihat řidiče z havarovaného a zničeného auta.


Ovládání

Myší

Kategorie

postřehové

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Kungfu Grandpa
Kungfu Grandpa

Kungfu Grandpa - v roli shaolina rozsekejte všechny co vám zkříží cestu.


akční
spuštěno: 4054

přidáno: 28.02.2012
hodnocení: 0%

Solitaire
Solitaire

Zahrajte si známou a oblíbenou karetní hru Solitaire.


karetní hry
spuštěno: 4087

přidáno: 06.02.2011
hodnocení: 0%

Bomb Jack
Bomb Jack

Zahrajte se další legendární skákačku Bomb Jack.


skákačky
spuštěno: 4050

přidáno: 06.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.