Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

The Heist


Spustit hru!

Spuštěno: 3145 ×

Hodnocení: 69%

Popis hry

The Heist Váš boss Vám zadá úkol vykrást banku. Vy sestavíte tým specialistů a vylepšíte si auto, až banku vykradete, musíte co nejrychleji své bohatství dovést k bossovi. Pokud však zničíte nebo poškodíte auta ostatních civilistů, ztrácíte peníze. A naopak pokud poškodíte auta policistům, peníze získáváte. Snažte se však nenabourat, jinak na další úkol nesestavíte ten dobrý tým.


Ovládání

Myší - v úvodu, Šipky - jízda autem

Kategorie

závodní

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Mayre and the Neon
Mayre and the Neon

Mayre and the Neon Menace - pomozte unesené zpěvačce Mayre Martinez.


logické
spuštěno: 3233

přidáno: 05.02.2012
hodnocení: 68%

Bubble Struggle 2
Bubble Struggle 2

Oddechovka, ve které budete muset zničit padající bubliny.


oddechové
spuštěno: 3156

přidáno: 09.01.2011
hodnocení: 0%

Pac Man Classic
Pac Man Classic

Zahrajte si jednu z nejkultovnějších her historie - plošinovku Pac Man.


plošinovky
spuštěno: 3322

přidáno: 01.02.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.