Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Motocross Madness


Spustit hru!

Spuštěno: 4160 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Motocross Madness

Čas letních dovolených pomalu ale jistě přechází na dovolenou zimní s vycházkami do hor či jejich sjíždění na jednom či dvou prknech. Pokud však jedete s tradiční partou, nesmí krom hudebního nástroje chybět ani balíček karet, kterými se rozhodne o tom, kdo bude zodpovědný za umývání nádobí a kdo bude chystat svačiny. Patříte-li mezi vyznavače zimní dovolené u moře, není nic lepšího než si ve stínu slaměných chatrčí dát s přáteli správnou partičku.

Jenže kde natrénovat, když se s onou partou sejdete jen párkrát do roka? Jasnou volbou je široká škála nejen karetních her, které najdete online. Internet snese všechno a tak si kromě tradičních vzorů karet můžete vybrat i ty filmové, kreslené či ze světa fantasy.

Nejběžnějšími karetními hrami jsou Solitaire a jeho pavoučí varianta Spider Solitaire. Princip standardní verze spočívá ve skládání karet tak aby došlo k seřazení od krále sestupně až po eso a následně bylo přesunuto do cílových políček. Spider Solitaire má 3 stupně obtížnosti, kde se hraje s jednou, dvěma popřípadě čtyřmi barvami karet v. Princip je opět stejný.

Spider Solitaire, zdroj:

Na oblibě v poslední době velmi získala americká karetní hra poker a od něj odvozené varianty. Poker samotný má základ ve dvou kartách, kterými disponuje každý hráč a kombinuje je s dalšími pěti, které krupiér dle daných řádů vyloží otevřeně pro všechny. Nejprve vyloží 3 a následně k nim přikládá 4. a 5. kartu. Hráči mají možnost vždy na začátku hry, po vyložení jednotlivých karet a na konci hry sázet, což musí ostatní hráči u stolu dorovnat nebo své karty složit. Cílem je získat co nejsilnější kombinaci ze dvou hráčových karet a tří od krupiéra. Sestupně jsou řazené Royal Flush – tedy postupka jedné barvy od desítky přes kluka, dámu, krále až po eso, následně je Straight Flush – jakákoliv postupka jedné barvy. Následují stejné karty v počtu čtyř kusů – Four of a Kind, dále Full House – trojice a dvojice. Flush je potom kombinace pěti neposloupných karet jedné barvy, Straight – postupka z karet různých barev. Nejběžnější a tím pádem nejslabší kombinací jsou Three of a Kind – trojice, Two Pair – dvě dvojice, One Pair – Jedna dvojice a nesedí-li karty ani do jedné z těchto kombinací, rozhodne nejvyšší karta.

Výherní kombinace, zdroj:

Díky své oblibě je poker nyní jedna z nejhranějších her internetového světa vůbec. Ať již ve své tříkartové variantě, ve variantě Texas Hold ‘em, kde hra končí po převzetí všech žetonů od soupeřů, nebo ve verzi se Spongebobem či kovboji za stolem.

Texas Hold ‘em, Zdroj:

Druhá velmi oblíbená hra původem také z Ameriky je Black Jack, verze naší hry oko, nebo oko bere. Zde se vykládají na stůl karty a cílem je získat jejich součtem číslo 21 – přičemž obrázky jsou za 10 a eso může být buď jako 1 nebo jako 11. Váš souboj je tady zejména s krupiérem. Vám přijdou karty 2, krupiér dostane jednu, kterou ukáže. Vy si pak necháte přidávat karty, až máte v součtu 21 nebo číslo co nejbližší, ne však více – to okamžitě vsazené prohráváte. Krupiér má tu výhodu, že hraje až jako druhý a ví tedy, co musí přebít, aby vyhrál.

V neposlední řadě je třeba zmínit také fantasy hry, které jsou odkazem na sběratelské hry. Příkladem může být třeba Spectromencer, kde je vašim úkolem pomocí karet s postavami magických bytostí a kouzly bojovat proti obdobným kartám soupeře. Vítězem je ten, jehož postavy přežijí a zničí všechny ostatní karty soupeře.

Našli jste si i vy tu svou hru v internetovém karetním světě? Natrénujte si na sedánky s přáteli a najděte si tu nejlepší taktiku, jak přenechat společné úkoly jiným.


Ovládání

Ovládání

Kategorie

akční

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Collapse it
Collapse it

Pojďte odpálit domy - ale musíte při tom zabít všechny lidi!


brutální
spuštěno: 3984

přidáno: 07.01.2011
hodnocení: 79%

Being One 1
Being One 1

Dostaňte se z neznámé laboratoře, ve které je nebezpečná každá minuta.


adventury
spuštěno: 4000

přidáno: 04.01.2011
hodnocení: 90%

King of The Hill
King of The Hill

Ochraňte hrad před nájezdy nepřátel, kterří se hrnou ze všech stran.


střílečky
spuštěno: 4016

přidáno: 04.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.