Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Caras Pocket Launcher


Spustit hru!

Spuštěno: 3317 ×

Hodnocení: 72%

Popis hry

Caras Pocket Launcher V rozpustilé hře Caras Pocket Launcher jsou hlavními hrdiny mladá dívka Cara a její čtyřnohý přítel. Mladá dívka jménem Cara opravdu neví co je strach a ze všeho nejradši má, když jí její kamarád hafan vystřelí z děla a ona se předvede jako dělová koule v cirkusovém čísle. Nyní ji v online hře Caras Pocket Launcher z děla budete mít možnost vystřelit vy a lámat s ní všemožné rekordy v doletu a maximální výšce. Během jejího letu je potřeba ,aby nazbírala co nejvíce cenných penízků. Pro nejlepší výkony v Caras Pocket Launcher musíte vychytat optimální směr i sílu výstřelu, poté vaše úloha končí a vy už jen sledujete let. Když začne zpomalovat, můžete jí ještě trošku pomoci stisknutím tlačítka Boost. Samozřejmě, že za nazbírané peníze si můžete nakupovat různá vylepšení a dosahovat ještě lepších výsledků. Online hra Caras Pocket Launcher je opravdu povedená a můžu vám ji jenom doporučit.


Ovládání

Myší

Kategorie

srandičky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Gibbets
Gibbets

Zachraňte nebohé lidi, kteří visí na šibenici!


brutální
spuštěno: 3593

přidáno: 12.01.2012
hodnocení: 72%

Package Pilferer
Package Pilferer

Package Pilferer - ukažte se v bláznivé honičce se strážci zákona.


závodní
spuštěno: 3337

přidáno: 13.02.2012
hodnocení: 91%

Warcraft
Warcraft

Tento titul nemusíme představovat. Zahrajte si kultovní strategii Warcraft.


strategické
spuštěno: 3402

přidáno: 06.03.2011
hodnocení: 85%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.