Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Pohádkový polibek


Spustit hru!

Spuštěno: 3364 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Pohádkový polibek Zamilovaná online slaďárna jménem Pohádkový polibek jistě zaujme všechny romantiky a romantičky:-)). Přenese vás do pohádkového světa, kde musíte zachránit upadající městečko, jehož obyvatele očarovala zlá čarodejnice. Vládu zlé čarodejnice svrhne jenom láska a pořádný polibek od srdce!! V online hře Pohádkový polibek se můsíte oddávat vroucím polibkům a ukazovat tak svou zamilovanost okolnímu světu. Po dobu vroucích polibků se přírodě daří a vrací se do normálu. Ovšem ve chvíli, kdy se poblíž objeví zlá čarodějnice, vy musíte přestat projevovat svou lásku a svět začne naopak chřadnout. Snažte se využít těch momentů, kdy je čarodějnice z dosahu a nic vám nebrání v projevech náklonosti. Také musíte mít na paměti, že v online hře Pohádkový polibek vás omezuje časový limit a není času nazbyt. Máme i další, zábavné online hry, třeba právě ze sekce hry pro dívky a tak neváhejte a zahrajte si třeba parádní obsluhovačku jménem Latin Heat.


Ovládání

Myší

Kategorie

hry pro dívky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Driving School GT
Driving School GT

Dostaňte se s autem z jednoho bodu do druhého a vyhýbejte se překážkám.


závodní
spuštěno: 3280

přidáno: 02.01.2011
hodnocení: 90%

Package Pilferer
Package Pilferer

Package Pilferer - ukažte se v bláznivé honičce se strážci zákona.


závodní
spuštěno: 3339

přidáno: 13.02.2012
hodnocení: 91%

Kung Fu Remix
Kung Fu Remix

Další akční bojová klasika z počítačů NES - Kung Fu Remix.


akční
spuštěno: 3235

přidáno: 02.02.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.