Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Pohádkový polibek

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1953 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Pohádkový polibek Zamilovaná online slaďárna jménem Pohádkový polibek jistě zaujme všechny romantiky a romantičky:-)). Přenese vás do pohádkového světa, kde musíte zachránit upadající městečko, jehož obyvatele očarovala zlá čarodejnice. Vládu zlé čarodejnice svrhne jenom láska a pořádný polibek od srdce!! V online hře Pohádkový polibek se můsíte oddávat vroucím polibkům a ukazovat tak svou zamilovanost okolnímu světu. Po dobu vroucích polibků se přírodě daří a vrací se do normálu. Ovšem ve chvíli, kdy se poblíž objeví zlá čarodějnice, vy musíte přestat projevovat svou lásku a svět začne naopak chřadnout. Snažte se využít těch momentů, kdy je čarodějnice z dosahu a nic vám nebrání v projevech náklonosti. Také musíte mít na paměti, že v online hře Pohádkový polibek vás omezuje časový limit a není času nazbyt. Máme i další, zábavné online hry, třeba právě ze sekce hry pro dívky a tak neváhejte a zahrajte si třeba parádní obsluhovačku jménem Latin Heat.


Ovládání

Myší

Kategorie

hry pro dívky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Destroy Your PC
Destroy Your PC

Pokud se chcete vyřádit, tak zničte virtuální počítač!


srandičky
spuštěno: 1524

přidáno: 02.01.2011
hodnocení: 86%

Tropical Fish Shop
Tropical Fish Shop

Tropical Fish Shop - ponořte se pod mořskou hladinu a chytejte rybky.


postřehové
spuštěno: 2237

přidáno: 04.04.2012
hodnocení: 91%

Blackboard Squash
Blackboard Squash

Pohybujete se panáčkem po tabuli a vyhýbejte se všem nástrahám.


postřehové
spuštěno: 1469

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 67%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.