Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Kungfu Grandpa


Spustit hru!

Spuštěno: 3996 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Kungfu Grandpa V bojové online hře Kungfu Grandpa se přesvědčíte, že i přestárlý, ale zkušenostmi opředený stařík disponuje silnými bojovými dovednostmi, a že i v pokročilém věku může být člověk težkým soupeřem a dobrým bojovníkem, který se s přehledem ubrání početní přesile mladých výrostků. Ve hře Kungfu Grandpa se v roli nebojécného staříka vydáte do ulic propleskat partičku mladistvých delikventů, která vám rozbila okno. V online hře Kungfu Grandpa zmasakrujte všechny členy gangu neurvalých a nevychovaných adolescentů. Protivníky masakrutje pomocí kopů a dobře mířených úderů pěstí. Sbírejte všechny peníze a další užitečné předměty, které se vám můžou ve hře hodit. Za nasbíranou sumu peněz si můžete ve hře Kungfu Grandpa různě zlepšovat vaši postavu. V komentářích se s námi můžete podělit o váš pocit z akční hry jménem Kungfu Grandpa. Dále můžete zkusit i jiné parádní mlátičky, které náš herní portál GameSource.cz nabízí. Můžeme vám doporučit třeba Kung Fu Remix a Karate King.


Ovládání

Šipky - pohyb, Mezerník - skok, X - kop, Y/Z - úder, C - speciální útok.

Kategorie

akční

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Bubble Trouble
Bubble Trouble

Bubble Trouble - rozstřílej postupně všechny míčky včetně těch nejmenších.


hry pro dva
spuštěno: 3996

přidáno: 12.02.2012
hodnocení: 92%

Blow The Monkey
Blow The Monkey

Nastražte bomby a další nástrahy na nic netušící opici.


srandičky
spuštěno: 4001

přidáno: 31.03.2011
hodnocení: 0%

Fighter Patrol 42
Fighter Patrol 42

Usedněte do kokpitu bojového letounu a rozdejte si to s mrakem nepřátel.


střílečky
spuštěno: 3993

přidáno: 16.01.2012
hodnocení: 95%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.