Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Gibbets 2


Spustit hru!

Spuštěno: 4125 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Gibbets 2 Pokračování úspěšné hry Gibbets je tady. Název se nemění, pouze posouvá a nese tedy jméno Gibbets 2. V online hře Gibbets 2 musíte tak, jako v předchozím díle opět zachraňovat umírající oběšence před jistou smrtí. Všeho musíte docíli pouze za pomoci luku a šípů, kterými musíte přetnou smrtící oprátku na šibenici, kterou mají nebozí oběšenci kolem krku. Ve hře Gibbets 2 zároveň dávejte pozor ať netrefíte oběšence, protože tak jim pomůžete akorát tak do hrobu. S přibývajícími levly bude narůstat i obtížnost úkolů a střelby. Jako v předchozím díle Gibbets vás tlačí čas a tak úspěšně zdolat všechny levly bude opravdu oříšek a nemusí se to podařit každému, nebo aspoň ne hned na první pokus. Neváhejte a schutí se pusťe do parádní brutální, ale i přesto logické hry Gibbets 2... Pokud vás tato hra nadchla, tak přesně pro vás náš herní portál GameSource.cz přináší i první díl. Tedy Gibbets a zároveň i třetí, zatím poslední díl Gibbets 3... Tak neváhejte a pokuste se pokořit všechny tři parádní online hry. Jestli se vám to skutečně povedlo, s tím se nám můžete podělit do komentářů.


Ovládání

Myší

Kategorie

brutální

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Crazy Chess
Crazy Chess

Zabraňte útoku pěšáku. K dispozici však máte pouze koně.


stolní
spuštěno: 4129

přidáno: 24.02.2011
hodnocení: 0%

Stark Raving Ted
Stark Raving Ted

Zachraňte naši planetu a zničte všechny zombie ve městech.


akční
spuštěno: 4102

přidáno: 28.01.2011
hodnocení: 0%

High Speed Pursuit
High Speed Pursuit

Zahrajte si na policistu a pochytejte všechny zloděje.


střílečky
spuštěno: 4116

přidáno: 29.01.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.