Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Fighter Patrol 42


Spustit hru!

Spuštěno: 3993 ×

Hodnocení: 95%

Popis hry

Fighter Patrol 42 Zkuste si jaké to je pilotovat jedno z legendárních bojových letadel. Budete plnit plno nebezpečných misí a prohánět se po obloze plné nepřátelských letadel, které je potřeba sestřelit dříve než sestřelí vás. Ale nepřátelé se neprohánějí jen na nebi ale i po zemi. Proto je potřeba občas schodit pár bomb na pozemské cíle, dát si pozor na protiletadlové střely a neustálé odstřelování z krytých pozemských základen. Z káždého vámi sestřeleného letadla zbyde bod v podobě lebky který je potřeba sebrat, později si za nasbírané body můžete vylepšovat vaše letadlo od pořádného obrnění, přes drtivější sílu vašich střel, až po manévrovací rychlost.


Ovládání

Myší

Kategorie

střílečky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Track and Field 2
Track and Field 2

Track and Field 2 - zapařte si legendární olympiádu na Nintendo z roku 1988.


sportovní
spuštěno: 4008

přidáno: 19.02.2012
hodnocení: 16%

Matrix Fighter
Matrix Fighter

Zahrajte si Matrixe jako opravdovou řežbu.


střílečky
spuštěno: 3998

přidáno: 30.03.2011
hodnocení: 90%

Theme Hotel
Theme Hotel

Theme Hotel - začněte od píky a staňte se úspěšným managerem svého hotelu.


strategické
spuštěno: 4001

přidáno: 28.01.2012
hodnocení: 75%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.