Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Maxx the Robot


Spustit hru!

Spuštěno: 3988 ×

Hodnocení: 13%

Popis hry

Maxx the Robot Online hra se jménem Maxx the Robot se řadí mezi skvělé skákací střílečky. Ocitnete se uprostřed velké tovární haly na výrobu robotů. Roboti vyrábění v této tovární hale slouží k zabíjení a jako válečné stroje. Jak už to u umělé inteligence bývá, jeden robot se vymkne kontrole a rozhodne se, že se přikloní na stranu dobra a zabíjet nebude. To se ovšem šéfům ve hře Maxx the Robot jeví jako nepřístupné, a proto přikáží neposlušného robota zlikvidovat načež začne válka strojů. Vaším cílem v roli robota Maxxe je dostat se nepoškozen pryč z budovy a po cestě pokud možno zlikvidovat co nejvíce nepřátel. Tato flashová online hra Maxx the Robot, skýtá parádní hratelnost a dobrý akční děj. Ve hře Maxx the Robot sbírejte zlaté mince, za které si můžete po skončení každého kola nakoupit lepší bojový arzenál. Pořízené zbraně pak ve hře měníte klávesami 1 až 5. Do komentářů se nám můžete pochlubit, do kterého kola online hry Maxx the Robot jste se dostali. Máme tu pro vás i jiné, parádní, skákací hry například Volcania a The Pretender 3.


Ovládání

Šipky - pohyb, Mezerník - střelba, 1-5 - výběr zbraně

Kategorie

skákačky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Metal Slug 2
Metal Slug 2

Zahrajte si druhý díl snad nejprofláklejší automatovky Metal Slug.


akční
spuštěno: 4002

přidáno: 22.01.2011
hodnocení: 93%

Super Mario Bros 2
Super Mario Bros 2

Další pokračování oblíbené a snad nejznamější skákačky na světě.


skákačky
spuštěno: 3988

přidáno: 19.01.2011
hodnocení: 77%

Wizard of Wor
Wizard of Wor

Další legenda z Commodoru, která spatřila světlo světa v roce 1983.


plošinovky
spuštěno: 4003

přidáno: 06.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.