Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Rocket Toilet


Spustit hru!

Spuštěno: 4066 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Rocket Toilet V této nesmírně zábavné hře se stanete panáčkem sedícím na záchodě a pomocí jednoho výstřelu a tří spláchnutí musíte plachtit vzduchem tak, aby jste jednak vzali co nejvíce bonusových předmětu a zároveň uletěli co největší vzdálenost, protože právě podle těchto aspektů se vám budou přičítat peníze a vy si za ně budete moc pořídit různá nová vylepšení na váš záchod a zlepšit tak své "splachovací" výkony.


Ovládání

Myší

Kategorie

srandičky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Pipe Mania
Pipe Mania

Dokážete za určitý čas sprváně postavit vodobodní potrubí?


logické
spuštěno: 4106

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Red Riot
Red Riot

Staňte se superhrdinou a postavte se proti tyranské vládě.


akční
spuštěno: 4084

přidáno: 13.12.2010
hodnocení: 87%

Winter Games
Winter Games

Zkuste si jednu z mnoha zimních disciplín a vyhrajte nějaký ten cenný kov.


sportovní
spuštěno: 4062

přidáno: 06.03.2011
hodnocení: 90%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.