Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Drunk Rider


Spustit hru!

Spuštěno: 4031 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Drunk Rider Ovládáte nezvladatelnou motorku a musíte projet postupně všemi úrovněmi, které Vám tato hra nabízí, avšak dejte si pozor, protože úrovně se budou velice znatelně ztěžovat a vy se při projíždění různých terenů pořádně zapotíte, protože každý menší výčnělek pro vás bude znamenat další práci v podobě vyvažování rovnováh vaší motorky. Zvládnete projet všemi úrovněmi a stanete se tak motocrossovým mistrem a nebo se nedostanete již přes první překážku? Hra Drunk Rider Vás vnese na dějiště největších motocrossových závodů!


Ovládání

Pohyb - Šipkami

Kategorie

závodní

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Street Ride
Street Ride

Celé město je vaše a je plné míst, na kterých se dají dělat parádní triky.


závodní
spuštěno: 4061

přidáno: 17.03.2011
hodnocení: 0%

Vaish Rain
Vaish Rain

Vaish Rain - postřílejte všechny zlotřilé zombie a zachraňte vaše město...


střílečky
spuštěno: 4069

přidáno: 28.02.2012
hodnocení: 83%

Prince of Persia
Prince of Persia

Zavzpomínejte si na legendární hru Prince of Persia.


akční
spuštěno: 4053

přidáno: 28.12.2010
hodnocení: 86%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.