Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Nejlepší PC hry v roce 2018 a jak je získat se slevou


Spustit hru!

Spuštěno: 4571 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Nejlepší PC hry v roce 2018 a jak je získat se slevou Žádná sbírka nadšeného hráče se neobejde bez těchto kousků. Zajímá vás, které PC hry jsou ty nejlepší? Podívejte se na výběr 5 nejlepších PC her v roce 2018!


Kingdom Come: Deliverance

Český hráč, který nezná hru Kingdom Come, jako by nebyl. Patří mezi nejočekávanější PC hry 2018. Děj hry se odehrává v roce 1403, čímž se dostáváme až do doby, kdy byl český král Václav IV. v zajetí a jeho bratr Zikmund se pokusil ovládnout České země. Zažijte středověk v roli Jindřicha, syna kováře a staňte se tím nejlepším bojovníkem v okolí.

Far Cry 5

V této PC hře se ponoříte do tajů amerického státu Montana a jeho fiktivní oblasti Hope County. Čeká na vás úkol vzbouřit odboj mezi místními a osvobodit utlačovanou komunitu od všeho schopných fanatiků. Taky potkáte významné postavy, budete lovit zvířata a uhánět ve všech vozidlech, co vám přijdou pod ruku.  

A way out

Okuste se svým kamarádem hru A Way Out, patřící mezi nejlepší PC hry a hrajte v kůži dvou trestanců jménem Leo a Vincent, kteří čelí nepřízni osudu. Společně se budete snažit spojit síly a dostat se co nejdříve z vězení. Tak na co čekáte? Naplánujte svůj útěk dopodrobna.

Pillars of Eternity II: Deadfire

Tato hra je pokračováním PC hry Pillars of Eternity. Díky hře vstoupíte v roli piráta se svou posádkou na palubu vlastní lodě a navštívíte souostroví Deadfire, kde budete plnit různorodé úkoly a bojovat.

Vampyr

Abyste přežili, budete muset zabíjet. Jde to sice i bez toho, ale váš upír to bude mít mnohem těžší. Objevte svět nesmrtelných. Upíří svět, vás vtáhne do stovky let budované struktury a společnosti a už je jen na vás, jak se k tomu postavíte.

5 tipů na TOP PC hry ke stažení zdarma

Dříve jste za tyto hry museli platit. Dneska se dají volně stáhnout. Podívejte se společně s námi na TOP PC hry ke stažení. Která PC hra se vám nejvíce líbí?
  1. Grand Theft Auto1 a 2
  2. Mafia 2
  3. Death Rally
  4. Fish Fillets
  5. Beneath a Steel Sky

Jak získat PC hry se super slevou?

Jistě každý hráč ocení, když ho hra, kterou si chce pořídit, vyjde levněji. Jak to ale udělat?  Vyzkoušejte cashbackový portál Tipli. Ten vám z každého online nákupu vrátí část peněz zpět na účet. Všechny zmíněné hry koupíte na portálu Kinguin. Některé hry ještě ani nevyšly a tak si je můžete koupit jako PRE-ORDER a mít ji tak mezi prvními. Pokud nákup provede přes Tipli dostanete se opravdu k bezkonkurenční ceně.

Jak funguje cashback?

Cashback funguje tak, že z každého online nákupu u partnerského e-shopu získáte část peněz zpět na váš účet. A Tipli má přes 450 partnerských obchodů, takže máte z čeho vybírat. Jeden z partnerských obchodů je Kinguin, Mall.cz, Kasa.cz, Mironet.cz nebo třeba AliExpress. To je jen hrstka obchodů ve kterých můžete nakupovat s cashbackem. Alza.cz prodává PC hry také. Mínusem ale je, že na ni nelze využít cashback. Blesková registrace na Tipli je zadarmo, tak neváhejte a začněte nakupovat výhodněji už dnes.


Ovládání

Kategorie

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Bumper Ball
Bumper Ball

U této hry bude Vaším cílem dotlačit míček do protihráčovy brány.


hry pro dva
spuštěno: 4161

přidáno: 26.03.2011
hodnocení: 0%

Caras Pocket Launcher
Caras Pocket Launcher

Caras Pocket Launcher - vystřelte nebohé devčátko z kanónu co nejdál.


srandičky
spuštěno: 4169

přidáno: 28.01.2012
hodnocení: 72%

Potion Bar
Potion Bar

Zkuste vést magický bar a připravovat různé elixíry na přání.


postřehové
spuštěno: 4208

přidáno: 14.03.2011
hodnocení: 75%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.