Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Home Sheep Home


Spustit hru!

Spuštěno: 4055 ×

Hodnocení: 100%

Popis hry

Home Sheep Home V postřehové online hře Home Sheep Home, při plnění úkolů budete muset využít všechen váš potenciál a logické myšlení. V 15 kolech online hry Home Sheep Home budete vždy mít jeden a ten stejný cíl, dostat všechny tří ovečky Shirley, Shaune a Timmy domů. Tedy jednu po druhé je dovést tam, kde je ve hře zobrazena velká šipka, která vás dostane do dalšího kola. Každé kolo online hry Home Sheep Home je překonatelné, nicméně občas vám dá opravdu zabrat a otestuje vaši představivost a důvtip. Pokud chcete zdárně projít všemi koly budete muset využít různorodý potenciál vašich třech oveček. Každá ovečka totiž disponuje jinou speciální vlastností. Shaune prostřední ovečka je nejmrštnější a dokáže bez problémů přeskočit vysoké objekty, nejtlustší a nejvetší ovečka Shirley má díky své velikosti obrovskou sílu a může různě posunovat a manipulovat s předměty a nejmenší ovečka Timmy se zase vleze všude, a může "skrz klíčovou dírku odemknout zamčená vrata". Některé kola jsou omezena časovým limitem a po jeho úplynutí se vám do cesty zřítí z nebe další překážka, která pro vás již může být nepřekonatelná a vy budete muset kolo začít od znovu. Nemarněte čas a pokuste se pokořit všechna kola v párádní online hře Home Sheep Home.


Ovládání

Šipky - pohyb, Myš - přepínání mezi ovcemi

Kategorie

postřehové

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Contra Spirits Reloaded
Contra Spirits Reloaded

Další kousek pro fanoušky Contry, legendární hry od japonských Konami.


akční
spuštěno: 4023

přidáno: 03.02.2011
hodnocení: 0%

Reel Gold
Reel Gold

Zahrajte si na zlatokopa a poražte své kamarády.


plošinovky
spuštěno: 4046

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Drunk Rider
Drunk Rider

Ovládejte motorku a projeďte všemi motocrossovými mapami.


závodní
spuštěno: 4025

přidáno: 26.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.