Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Ambush

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 2394 ×

Hodnocení: 89%

Popis hry

Ambush Hra Ambush patří mezi takové strategické online hry, které vás určitě nezklamou. Ocitnete se uprostřed bitevní vřavy ve druhé světové válce a vaším úkolem bude nemilosrdně pokosit všechna nacistická vojska. Ze všech sil musíte bránit Vámi dobité území, protože Hitlerovská armáda popadla poslední dech, mobilizovala všechny své zbylé síly a snaží se ještě napáchat co největší škody! Bez okolků braňte Vaše území a nedovolte ani jednomu náckovi, aby získal jen metr země navíc, natož aby se probojoval přes strategicky důležitý kus země. Podél cesty musíte na vhodná místa uvážlivě rozmístit vaše vojska, která budou následně nemilosrdně kosit všechny cizí jednotky co se přiblíží. Pokud se Vaše vojska dostanou do velmi špatné situace a bude hrozit prolomení obrany, můžete si jednou za čas ve strategické hře Ambush povolat na pomoc letadlo, které vyšle salvu střel do řad nepřátel. Tak neváhejte a ve hře Ambush se ponořte do intrik a tajemství druhé světové války. Pokud Vás hra Ambush bavila, tak určitě prubněte i tyto dvě parádní online hry Castle Commander a Hordes of Hordes.


Ovládání

Myší

Kategorie

strategické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Adam and Eve
Adam and Eve

Adam and Eve - v roli neandrtálce překonejte všechny nástrahy pravěku.


adventury
spuštěno: 1704

přidáno: 15.02.2012
hodnocení: 0%

Pohádkový polibek
Pohádkový polibek

Pohádkový polibek - dejte svému příteli tak krásný polibek, že zachráníte svět!!


hry pro dívky
spuštěno: 1862

přidáno: 07.03.2012
hodnocení: 0%

Kung Fu Remix
Kung Fu Remix

Legendární hra Kung Fu Remix online ve Vašem prohlížeči!


akční
spuštěno: 2113

přidáno: 12.01.2012
hodnocení: 90%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.