Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Darts


Spustit hru!

Spuštěno: 3292 ×

Hodnocení: 87%

Popis hry

Darts Darts je sportovní hra, ve které si zahrajete šipky. Tato hra je velice dobře zpracovaná a u hráčů poměrně oblíbená, proto ji nabízím i vám, hráčům GameSource.cz


Ovládání

Myš - levým tlačítkem (přidržení - sílá hodu)

Kategorie

sportovní

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Perfect Pizza
Perfect Pizza

Upečte stejnou pizzu jako takovou, kterou dostanete jako předlohu.


hry pro dívky
spuštěno: 3446

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Ancient Alchemist
Ancient Alchemist

Ancient Alchemist - vyčistěte hrací pole od barevných dlaždic.


logické
spuštěno: 3437

přidáno: 09.02.2012
hodnocení: 90%

Curveball
Curveball

Postřehová hra, která by se dala přirovnat k Ping Pongu.


postřehové
spuštěno: 3287

přidáno: 18.02.2011
hodnocení: 0%

novinky






GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.