Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Coal Express 5


Spustit hru!

Spuštěno: 3996 ×

Hodnocení: 100%

Popis hry

Coal Express 5 V pátém pokračování skvělé online hry Coal Express se ocitnete v roli strojvedoucího a vaším úkolem bude ukočírovat výkonnou lokomotivu s dvěma nákladními vagóny. Ve vagónech budete přepravovat náklad, který se bude lišit úkol od úkolu a vy budete muset v co nejkratším čase a s co nejmenší, nebo nejlépe žádnou ztrátou nákladu dojet do cíle. Trať bude plná zákrut a převýšení. Takže v pořádku a bez ztráty nákladu dojet do cíle bude opravdu oříšek. Ryhlost musíte korigovat a přízpůsobit náhlým okolnostem, protože by se mohlo stát, že vlak převrátíte, nabouráte, nebo vytrousíte náklad. Při plnění přepravních úkolů v online hře Coal Express 5 se podíváte kolem celého světa, takže z vás bude malý cestovatel. Po každém splněném úkolu budete odměněn penězi za odvedenou práci. Za těžce vydělané peníze můžete různě upravovat vaši lokomotivu a nebo dokoupit bonusové předměty. Jak už jsem se zmínil nejde jen o to převést v pořádku náklad, ale stihnout to i v určitém časovém limitu. Pokud nesplníte předepsané kvóty, budete si muset dané kolo zopakovat. Věřím, že parádní online hra Coal Express 5 vás určitě nadchne.


Ovládání

Šipky - pohyb, balanc, brzda. Mezerník - zrychlení

Kategorie

oddechové

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Super Mario Bros 2
Super Mario Bros 2

Další pokračování oblíbené a snad nejznamější skákačky na světě.


skákačky
spuštěno: 3988

přidáno: 19.01.2011
hodnocení: 77%

Pepsi Flipper
Pepsi Flipper

Pepsi Flipper - zahrajte si oblíbený automat Flipper online.


stolní
spuštěno: 3998

přidáno: 28.01.2012
hodnocení: 86%

Steppen Wolf
Steppen Wolf

Vyřešíte záhady, které se dějí na přepadené lodi?


adventury
spuštěno: 4002

přidáno: 07.03.2011
hodnocení: 62%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.