Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

klasické hry


Herní portál GameSource.cz si pro vás připravil speciální sekci s klasickým online hrami. V této sekci budete nacházet legendární hry, které si pamatujete z osmibitových videoher, prvních počítačů jako Amiga, Commodore nebo NES. Kultovní tituly jako Contra, Super Mario, Street Fighter či Metal Slug jsou hry, které za sebou mají více jak dvacetiletou historii. Najdete zde i však dědečka všech stříleček, kterým se od vydání Dooma neříká jinak než doomovky nebo legendární hru Quake. Je určitě dobré, že někdo si dal tu práci s předěláním těchto her do flashových technologií a vy si je tak můžete znovu připomenout bez jakékoliv instalace přímo ve vašem prohlížeči.

Contra 20th Anniversary
Contra 20th Anniversary

Zahrajte si opravdovou akční legendu, kterou bezpochyby Contra je.


akční
spuštěno: 4157×

datum: 18.01.2011
hodnocení: 94%

Doom
Doom

Legendární brutální střílečka všech stříleček Doom ve flash verzi!


střílečky
spuštěno: 4095×

datum: 04.01.2011
hodnocení: 96%

Prince of Persia
Prince of Persia

Zavzpomínejte si na legendární hru Prince of Persia.


akční
spuštěno: 4141×

datum: 28.12.2010
hodnocení: 86%


[1][2][3][4]

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.