Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

5xMan


Spustit hru!

Spuštěno: 4159 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

5xMan Pěkná skákačka, ve které sbíráte kuličky, za které získáváte body. Musíte postupně s pěti panáčky proskákat všemi místnosti do cíle, pro každého panáčka je určen časový limit. Naplánujte pro každého panáčka trasu tak, aby jste se dostal do cíle! Jako odměna za dojití do cíle Vás čeká další úroveň, která bude těžší.


Ovládání

Pohyb: šipkami, ukončení pohybu: mezerník

Kategorie

skákačky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Samorost 2
Samorost 2

Máme pro vás i pokračování této úspěšné adventury - Samorost 2.


adventury
spuštěno: 4295

přidáno: 26.01.2011
hodnocení: 80%

Bowling
Bowling

Zahrajte si parádní sportovní hru bowling na Vašem počítači.


sportovní
spuštěno: 4147

přidáno: 07.01.2011
hodnocení: 10%

Glow Stones
Glow Stones

Pohybujte se po označených čtvercích a využijte přesně daný počet tahů.


logické
spuštěno: 4193

přidáno: 03.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.