Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

VideoPoker


Spustit hru!

Spuštěno: 4322 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

VideoPoker

Bluffujte po internetu s videopokerem

Když se řekne „poker“, většina z nás si vybaví napínavé turnaje z historických filmů, kde se ostřílení hráči kamenných tváří snaží přelstít jeden druhého profesionálním bluffováním. Poker je ovšem i v současné době nejpopulárnější a nejrozšířenější karetní hrou na světě, která zvláště v minulém desetiletí zažila obrovský boom. Milovníci této klasické hazardní hry již ale nejsou odkázáni pouze na kasina nebo automaty v nočních podnicích. Videopoker je oblíbeným způsobem, jak vznést do života trochu vzrušení ze hry přímo z pohodlí domova.

Hra, která není o štěstí

Videopoker kombinuje pravidla karetního pokeru a formu výherního automatu. Cílem hry je získat lepší kombinaci karet než mají vaši soupeři – v tomto případě online casino. Tuto kombinaci tvoří 5 karet, dvě vaše, jejichž hodnotu znáte jen vy, a tři libovolné karty z pěti, které postupně odkrývá dealer. Základem úspěchu ve hře je znát všechny kombinace karet, jejich pořadí a pravděpodobnost získání. Již z hrubého nástinu pravidel je patrné, že je poker na rozdíl od herních automatů, rulety a dalších her, které si v kasinech s videopokerem můžete vyzkoušet, pro hráče velmi výhodný. Vítězství totiž není dílem náhody, ale závisí z velké části na vašich schopnostech.

Strategií k výhře

Právě internetové portály jsou skvělým místem, kde lze získat přehled o jednotlivých variantách pokeru a zdokonalit se ve hře. Mnoho online kasin totiž nabízí i možnost hrát poker zdarma, užít si oblíbenou hru naprosto bez rizika a vypilovat ideální strategii pro každou verzi. Kasina s videopokerem nabízejí dvě základní kategorie, single hand a multi hand. V druhé z uvedených variant se hraje několik „rukou“ současně, hra má rychlý spád, a je tak vhodnější především pro zkušenější hráče. I začátečníci si však budou moci vybírat z desítek různých her se zajímavými funkcemi a grafikou. Pro nováčky se doporučuje především základní varianta videopokeru, Jacks or Better, k níž není třeba znalost rozšířených pravidel a strategie je velmi jednoduchá. Jakmile si ji osvojíte, nic vám nebrání začít zkoumat další a další hry, při nichž se nebudete nikdy nudit.


Ovládání

Ovládání

Kategorie

akční

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Avril
Avril

Vytvořte si a nastylujte svou vlastní virtuální Avril Lavigne.


hry pro dívky
spuštěno: 4111

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Copter
Copter

Ovládejte šikovně vrtulník a uleťte s ním co nejdelší vzdálenost.


oddechové
spuštěno: 4119

přidáno: 30.03.2011
hodnocení: 83%

Blackboard Squash
Blackboard Squash

Pohybujete se panáčkem po tabuli a vyhýbejte se všem nástrahám.


postřehové
spuštěno: 4187

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 67%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.