Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Zákony schválnosti 7


Spustit hru!

Spuštěno: 4104 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Zákony schválnosti 7 Zákony schválnosti 7 je hra, která představuje parádní a srandovní adventuru. Snad každý z nás zažil ne jeden den, kdy si od samého rána říkal, že vůbec vstával. Nic není tak, jak má být a všechno co se může pokazit, se pokazí. Na co sáhnete to zničíte a každý pokus něco napravit to jen zhorší. Váším úkolem ve hře Zákony schválnosti 7 je tak, jako ve všech předchozích dílech Zákony schválnosti, připravit nebohému hrdinovi takový den blbec, že na něj do smrti nezapomene. Mladý blonďák chtěl na pláži strávit příjemné odpoledne se sklenkou dobrého aperitivu a pohledem na odhalené vnady mladých dívek. Ovšem na scéně se objevíte vy v roli škodolibé a zákeřné skety a vaším jediným cílem je nebohému turistovi jeho den pokazit tak, jak jen to bude možné. Ve hře Zákony schválnosti 7 se nachází spousta předmětů, které se dají báječně využít pro vaše nekalé plány. Tak povolte uzdu vaší fantazii vymyslete všechny lumpárny a zlotřilosti, které lze napáchat. Hra Zákony schválnosti 7 vás určitě nadchne a nebudete se od ní chtít odtrhnout, dokud se vám nepodaří sestrojit všechny dostupné pasti, které nebohého turistu úplně odrovnají... Můžeme vám nabídnout i jiné srandovní online hry třeba Mushroom Madness 3 a Beaver River Dance . Pro příznivce Zákonů schválnosti náš herní portál GameSource.cz nabízí i jiné díly, zkuste třeba Zákony schválnosti 6, nebo Zákony schválnosti 5.


Ovládání

Myší

Kategorie

srandičky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Astro Kid
Astro Kid

Dostaňte se za pomocí posouvání vetřelců z jednoho místa na druhé.


logické
spuštěno: 4034

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Robin Archer v Pixelandu
Robin Archer v Pixelandu

Pokud chcete střílet po nepřátelích a přitom se náramně bavit.


skákačky
spuštěno: 4063

přidáno: 20.04.2011
hodnocení: 0%

Mayre and the Neon
Mayre and the Neon

Mayre and the Neon Menace - pomozte unesené zpěvačce Mayre Martinez.


logické
spuštěno: 4054

přidáno: 05.02.2012
hodnocení: 68%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.