Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Zombies Ate my Phone


Spustit hru!

Spuštěno: 4069 ×

Hodnocení: 92%

Popis hry

Zombies Ate my Phone Zombies Ate my Phone patří mezi nápadité online hry a určitě potěší všechny nadšence zombie her. Hlavní hrdina hry Zombie Ate my Phone si šel do obchodního domu, aby si pořídil nějaký mobilní telefon. Čeká ho ovšem nemilé překvapení v podbě nesčetného množství zlotřilých zombie, kterých je plný obchodní dům. V online hře Zombies Ate my Phone totiž na zemi vypukla jejich invaze. Nezbývá nic jiného než popadnout hasící přístroj a na zombie se vrhnout hlava nehlava, jelikož už není možnost úniku. Také nejde jen o váš život, ale i o život vašich přátel, které musíte zachránit. K tomu vám mohou dopomoci bonusové předměty v podobě zbraní, jako je hasící přístroj nebo kytara. Dále sbírejte zlaté mince a za ty si po dokončení kola můžete vvylepšit účinnost vašich zbraní. Takže ukažte, že se pár obživlých mrtvol nezaleknete a v Zombie Ate my Phone jim to pěkně vysvětlete.


Ovládání

Pohyb - ASWD/Šipky, míření a střelba myší

Kategorie

střílečky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Robin Hood
Robin Hood

Zkuste si zastřílet na terč. Budete úspěšní jako Robin Hood?


střílečky
spuštěno: 4107

přidáno: 11.03.2011
hodnocení: 75%

Helio Adventures
Helio Adventures

Zahrajte si za nafukovací balónek a osvoboďte své přátele.


oddechové
spuštěno: 4057

přidáno: 20.04.2011
hodnocení: 50%

Final Fight
Final Fight

Zahrajte si další legendární titul Final Fight, který znáte z počítačů Amiga.


akční
spuštěno: 4046

přidáno: 31.01.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.