Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

City Siege 2


Spustit hru!

Spuštěno: 4089 ×

Hodnocení: 90%

Popis hry

City Siege 2 Skvělé pokračování originální online hry City Siege. Online střílečka City Siege 2 není jen tak ledajaká, ale musíte v ní používat i mozek, jelikož je vcelku strategická. Musíte v ní osvobodit civilisty a zlikvidovat nepřátele, které představují povstalci v obsazeném městě, což není vždy tak jednoduché, jelikož povstalci jsou velmi přechytralí a agresivní. Sbírejte také hvězdičky za které si budete moci vylepšovat své jednotky a zachraňutje VIP osoby, jejich poznávací znamení jsou velké slonuční brýle. Ještě si dejte pozor, abyjste nedejbože omylem místo povstalce nesestřelili nějakého civilistu, to si opravdu nemůžete dovolit. Takže vzhůru do City siege 2 a vytřete jim zrak.


Ovládání

ASWD - pohyb, Myš - míření a střelba

Kategorie

střílečky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Elastic Soccer
Elastic Soccer

Zahrajte si známý stolní fotbálek na pérkách.


stolní
spuštěno: 4050

přidáno: 04.03.2011
hodnocení: 67%

VideoPoker
VideoPoker

Popis do seznamu


akční
spuštěno: 4211

přidáno: 10.7.2016
hodnocení: 0%

Kung Fu Fighter
Kung Fu Fighter

Další klasická bojová hra, jenž se inspirovala filmem Kung Fu Ruch.


akční
spuštěno: 4077

přidáno: 14.02.2011
hodnocení: 100%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.