Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

5 minut


Spustit hru!

Spuštěno: 4050 ×

Hodnocení: 87%

Popis hry

5 minut Přesně 5 minut budete mít na to, abyste ve stejnojmenné brutální hře sami sebe sprovodili ze světa a to v areálu rozsáhlého letišti. Za pomoci klikání si budete vybírat co a jak si provedete než vydechnete naposledy a věřte, že máte opravdu na výběr. Čím dříve vá život skape, tím lépe a proto musíte přemýšlet který z objektů Vám způsobí co největší zranění. Tak co, dokážete se zabít v kratším časovém úseku než 5 minut?


Ovládání

Myší

Kategorie

brutální

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Galaxy Invanders
Galaxy Invanders

Zachraňte galaxii a zničte všechny nepřátele ve stylu hry Arkanoid.


plošinovky
spuštěno: 4071

přidáno: 19.02.2011
hodnocení: 0%

Snow Tale
Snow Tale

Snow Tale - probojujte se arktickou krajinou plnou nepřátel...


skákačky
spuštěno: 4068

přidáno: 07.02.2012
hodnocení: 91%

1993 Best League
1993 Best League

1993 Best League - Vyberte tým ze Serie A a vyhrajte s ním italskou ligu!!!


sportovní
spuštěno: 4142

přidáno: 15.02.2011
hodnocení: 98%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.