Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

All The Masters


Spustit hru!

Spuštěno: 4001 ×

Hodnocení: 85%

Popis hry

All The Masters V této skvělé online hře All The Masters budete ovládat velkou rodinu. S tou budete procházet jedntotlivé levely a zdolávat různé překážky. V každém kole dostanete pouze některé členy rodiny a každý z nich má své speciální dovednosti. V All The Masters tyto schopnosti musíte umět dobře kombinovat. U online hry All The Masters se také musíte vyhýbat různým nebezepčím a nasbírat co nejvíce ahievementů v podobě červených srdíček.


Ovládání

Šipky - klávesy WASD (pohyb), mezerník - akce, R - restart

Kategorie

logické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Kadeřnice Cindy
Kadeřnice Cindy

Kadeřnice Cindy - rozjeďte si vlastní kadeřnický salón!!!


hry pro dívky
spuštěno: 4000

přidáno: 20.02.2012
hodnocení: 6%

Spacecraft
Spacecraft

Zachraňte Zemi ve vesmírné strategické akci Spacecraft.


strategické
spuštěno: 3990

přidáno: 04.01.2011
hodnocení: 77%

Sheep Sheep Wolf
Sheep Sheep Wolf

Snězte jako vlk co nejvíce oveček běhajících po farmě.


brutální
spuštěno: 3980

přidáno: 10.01.2011
hodnocení: 95%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.