Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Candy the Cheerleader


Spustit hru!

Spuštěno: 4038 ×

Hodnocení: 100%

Popis hry

Candy the Cheerleader Vaše spolužačka Candy je nejhezčí dívka ze třídy. Vy ji máte rád a chcete jí říct své city a obejmout jí, ale stydíte se před třídou. Zkuste všemi možnými metodami vyhnat ostatní spolužáky z učebny chemie.


Ovládání

Myší

Kategorie

logické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Warth of Evil
Warth of Evil

Postavte se pekelným nestvůrám a zachraňte planetu Zemi.


akční
spuštěno: 4046

přidáno: 29.03.2011
hodnocení: 78%

Detained
Detained

Adventura, ve které se snažíte dostat z luxusní rezidence.


adventury
spuštěno: 4057

přidáno: 04.01.2011
hodnocení: 70%

Chisel
Chisel

Ochraňte se před nepřáteli a zmenšete planetu na požadovanou velikost.


logické
spuštěno: 4053

přidáno: 20.04.2011
hodnocení: 41%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.