Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

The Great Siege


Spustit hru!

Spuštěno: 3989 ×

Hodnocení: 71%

Popis hry

The Great Siege U hráčů velice oblíbený titul The Great Siege je strategická hra. Na flash verzi poměrně rozsáhlá a složitejší, než se do ni člověk dostane. Je tedy dobré si pročíst tutorial, který vám na začátku hraní hra nabídne. The Great Siege se dělí na dvé časti. V té první budujete svou základu, vymýšlíte nové speciály, stavíte budovy a těžíte suroviny. V té druhé bojové části budete mít zá úkol svou základu ubránit pomocí katapultu a vojáků. Jste připraveni? Pokud ano, neváhejte a pusťte se do hraní.


Ovládání

Myší

Kategorie

strategické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Animated Doom
Animated Doom

Zkuste si zahrát legendárního Doom trochu jinak - jako adventuru.


adventury
spuštěno: 4005

přidáno: 07.03.2011
hodnocení: 78%

Shopaholic Hawaii
Shopaholic Hawaii

Shopaholic Hawaii - staňte se skutečnou shopaholickou.


hry pro dívky
spuštěno: 4012

přidáno: 19.01.2012
hodnocení: 0%

Warth of Evil
Warth of Evil

Postavte se pekelným nestvůrám a zachraňte planetu Zemi.


akční
spuštěno: 3990

přidáno: 29.03.2011
hodnocení: 78%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.