Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Doom Triple Pack


Spustit hru!

Spuštěno: 3252 ×

Hodnocení: 100%

Popis hry

Doom Triple Pack Jak nám statistiky ukazují klasická online střílečka jménem Doom Triple Pack je opravdu povedeným kouskem, za pouhý měsíc se stala jednou z nejhranějších her našeho herního servru GameSource.cz. Tento balíček v sobě skrývá tři velice úspěšně střílečky - Doom, Heretic a Hexen, pouhým jedním kliknutím si vyberete, na kterou z těchto legend máte chuť... Tyhle nadupané střílečky můžeme pamatovat z devadesátých let a aspoň jednou je hrál snad každý. Musíme podotknout, že transformovat tyto původně dosové hry se do online podoby autorům povedlo skvěle a hry včetně hratelnosti jsou 100% totožné. Nezbývá nám nic jiného než online hry Doom, Heretic a Hexen, které obsahuje Doom Triple Pack všem vřele doporučit... Pokud jste vyznavači starých klasik, máme pro vás i jiné parádní pecky jako třeba Warcraft, Diablo či parádní střílečku Quake.


Ovládání

Klávesy W,A,S,D, Šipky, Mezerník, CTRL

Kategorie

střílečky klasické hry 3D hry

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Candy the Cheerleader
Candy the Cheerleader

Vyžeňte spolužáky ze třídy vyznejte Candy lásku.


logické
spuštěno: 3202

přidáno: 03.01.2011
hodnocení: 100%

Barnville Massacre
Barnville Massacre

Váš dobytek ze zbláznil a pokud chcete přežít, musíte všechny zvířata postřílet.


brutální
spuštěno: 3437

přidáno: 06.03.2011
hodnocení: 0%

Operation Fox
Operation Fox

Pořádná řežba, tak by se dala charakterizovat Operation Fox.


střílečky
spuštěno: 3132

přidáno: 04.01.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.