Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

3 Card Poker


Spustit hru!

Spuštěno: 4127 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

3 Card Poker Každý karbaník ví, že poker je nejpopulárnější hrou na světě. Můžete vyzkoušet obměnu této hry se třemi kartami. Čeká na vás online hra 3 Card Poker. Stačí usednout ke stolu, kde budete soustřeďovat veškeré své myšlenky pouze na hru. Vždyť cílem každé karetní hry je oškubat své protivníky. Získejte všechny žetony a promyslete si strategii, kterou budete pokračovat. Pokud však zvolíte špatnou taktiku, pak se setkáte s prohrou.


Ovládání

myší

Kategorie

karetní hry

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Operation Fox
Operation Fox

Pořádná řežba, tak by se dala charakterizovat Operation Fox.


střílečky
spuštěno: 4106

přidáno: 04.01.2011
hodnocení: 0%

Samorost
Samorost

Zahrajte si logickou adventuru od českého studia Amanita Design.


adventury
spuštěno: 4239

přidáno: 26.01.2011
hodnocení: 90%

Memory Trial
Memory Trial

I když možná název hry trochu klame, jedná se o klasické pexeso.


logické
spuštěno: 4146

přidáno: 04.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.