Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Age of War


Spustit hru!

Spuštěno: 4044 ×

Hodnocení: 78%

Popis hry

Age of War V této hře se vrátíte někam do doby kamenné a vaším úkolem bude produkovat armádu, která zničí vašeho nepřítele. V produkci armády však musíte přemýšlet, aby vás nakonec nedobyl soupeř. Postupně se také budete dostávat do různých časových období.


Ovládání

Myš

Kategorie

strategické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Nightmare Run
Nightmare Run

Nightmare Run - postřílejte všechny noční můry ve snu malého chlapce.


střílečky
spuštěno: 4060

přidáno: 28.01.2012
hodnocení: 75%

Hang On
Hang On

Zkuste si tyto skvěle zpracované závody silničních motorek.


závodní
spuštěno: 4044

přidáno: 28.03.2011
hodnocení: 87%

Memory Trial
Memory Trial

I když možná název hry trochu klame, jedná se o klasické pexeso.


logické
spuštěno: 4074

přidáno: 04.03.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.