Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Contra Spirits Reloaded


Spustit hru!

Spuštěno: 3984 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Contra Spirits Reloaded Před několika dny jsme zde na GameSource.cz zveřejnili hru Contra 20th Anniversary. Nyní pro vás máme ještě větší lahůdku a to historický titul Contra Spirits Reloaded z počítačů NES a handheldu GameBoy. Stejně jako v ostatních dílech budete opět v roli elitního vojáka likvidovat všechny nepřátelé a dokončovat levely v podobě zničení bosse na konci jednotlivých úrovní.


Ovládání

Enter - start, Q - skok, W - střelba, Mezerník - bomba, Šipky - pohyb

Kategorie

akční klasické hry

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Kings Island
Kings Island

RPG strategie ve stylu Diablo, která vás zavede do středověku.


strategické
spuštěno: 3986

přidáno: 28.12.2010
hodnocení: 81%

Virtual Farm
Virtual Farm

Staňte se virtuálním farmářem a prosperujte na svých polích!


strategické
spuštěno: 3995

přidáno: 26.06.2011
hodnocení: 86%

Alchemyst
Alchemyst

Obdoba tetristu, skuste poskládat a nazbírat co nejvíce baňek s tekutinou.


logické
spuštěno: 4027

přidáno: 17.01.2012
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.