Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Mad virus


Spustit hru!

Spuštěno: 2975 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Mad virus Virus musíte rozšířit po celé hrací ploše. Na začátku hry si vyberte startující virus - šestiúhelník s očičkama a potom klikejte vlevo na barvy, které virus nakazí okolo sebe. Máte omezený počet tahů tak si každý tah musíte promýšlet.


Ovládání

Myší

Kategorie

logické

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Scamper Ghost
Scamper Ghost

Utíkejte před nepřáteli a sbírejte zlaté mince. Vsaďte na svůj postřeh.


postřehové
spuštěno: 3030

přidáno: 03.05.2011
hodnocení: 56%

Robo Chess
Robo Chess

Zahrajte si tuto královskou hru ve skvěle zpracované verzi.


stolní
spuštěno: 3067

přidáno: 23.02.2011
hodnocení: 0%

Traffic Hazard
Traffic Hazard

Traffic Hazard - jako dopravní zřízenec nedopusťte ani jednu nehodu...


oddechové
spuštěno: 3087

přidáno: 21.02.2012
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.