Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Dino Run


Spustit hru!

Spuštěno: 4043 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Dino Run V online hře Dino Run se převtělíte do malého dinosaura, s kterým budete utíkat před světovou apokalypsou. Musíte pelášit o stošest, protože světovou apokalypsu máte opravdu v patách a i malé zdržení vás může stát váš život. Při vašem zběsilém úprku se vám budou do cesty plést i jiní tvorové, kterým jde také o krk a nejlepší pro vás bude, pokud je prostě přeskočíte a mažete dál. Taky můžete po cestě ve hře Dino Run sbírat různé bonusy, které se vám mohou později ve hře opravdu hodit. Titul Dino Run byl zvolen magzínem TechCult mezi nejlepších 150 flashových her současnosti. Tak neváhejte a řádně otestujte jestli se hodnocení magazínu TechCult opravdu zakládá na pravdě. Bavila vás hra Dino Run?? Jestli ano, tak určitě zkuste i jiné plošinové online hry třeba Galaga nebo Wizard of Wor.


Ovládání

Šipky

Kategorie

plošinovky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Soul Mech
Soul Mech

Jako bojovník s mečem se musíte postavit spoustě nepřátelům.


brutální
spuštěno: 4052

přidáno: 30.03.2011
hodnocení: 77%

Kadeřnice Cindy
Kadeřnice Cindy

Kadeřnice Cindy - rozjeďte si vlastní kadeřnický salón!!!


hry pro dívky
spuštěno: 4062

přidáno: 20.02.2012
hodnocení: 6%

Happy Marathon
Happy Marathon

Happy Marathon - zaběhněte si nevšední maraton, a vyhrajte závod.


sportovní
spuštěno: 4092

přidáno: 28.01.2012
hodnocení: 87%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.