Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Adam and Eve

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1642 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Adam and Eve V adventuře Adam and Eve se ocitnete přímo v pravěku, kde se v roli prvního člověka na zemi Adama zamilujete do první ženy Evy. V roli pračlověka neandrtálce, tedy Adama se vydáte skrz pravěkou pustinu hry Adam and Eve, která je plná nástrah a všemožných překvapení. Vaše cesta bude značně trnitá, ale na jejím konci na vás čeká ráj a v němž odpočívá spanilá, obnažená a překrásná Eva. Jak hra Adam and Eve dokazuje v pravěku nebyla nouze o velkou škálu živočichů, rostlin a různých nástrah, takže bude skutečně oříšek dostat se až k Evě a budete potřebavat značné množství důvtipu. Na začátku každého kola nejprve řádně vyhodnoťte situaci a až poté se pokuste Adamovi připravit schůdnou cestu, tak aby mohl dojít do dalšího kola. Tak dokážete se ve hře Adam and Eve dostat až k vaší lásce Evě? Vše záleží jen na vašem ostrovtipu a snažení, tak s chutí do hry!!!! Pro nadšence adventur náš server GameSource.cz nabízí další parádní online hry jako Goodgame Mafia nebo Franks Adventure.


Ovládání

Myší

Kategorie

adventury

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Slider Mania
Slider Mania

Poskládejte určitý orbázek posouváním jednotlivých čtverců.


logické
spuštěno: 1593

přidáno: 04.03.2011
hodnocení: 0%

Hostel: The Killing Floor
Hostel: The Killing Floor

Zachraňte své kamarády a dostaňte se ze spárů zabijáka s motorovou pilou.


brutální
spuštěno: 1498

přidáno: 25.01.2011
hodnocení: 0%

Dino Run
Dino Run

Dino Run - vžijte se do role dinosaurka, který prchá před apokalypsou.


plošinovky
spuštěno: 1605

přidáno: 25.02.2012
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.