Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Kukoo Machines


Spustit hru!

Spuštěno: 3551 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Kukoo Machines Ve skvělé online hře Kukoo Machines máte možnost zjistit a vyzkoušet si na vlastní kůži co všechno obnáší provoz krámku s rychlým občerstvením. Dle instrukcí, které dostanete přímo ve hře Kukoo Machines budujte a provozujte vlastní bistro. Snažte se a budujte, ať máte prosperující bistra po celé galaxii. O zákazníky určitě nebudete mít nouzy a tak je jen na vás jestli je zvládnete všechny obsloužit k jejich spokojenosti. V každém kole musíte nasbírat určitou sumu peněz, abyjste mohli jít do kola dalšího hry Kukoo Machines a po každém úspěšném kole máte možnost vylepšit zařízení vaší provozovny. Jestli hrajete hru Kukoo Machines zkuste i jiné online hry třeba The Waitress a Beauty Resort 2.


Ovládání

Myší

Kategorie

hry pro dívky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Copter
Copter

Ovládejte šikovně vrtulník a uleťte s ním co nejdelší vzdálenost.


oddechové
spuštěno: 3382

přidáno: 30.03.2011
hodnocení: 83%

Defender of The Crown
Defender of The Crown

Jedna z prvních strategických her, která nabízela obrovské možnosti.


strategické
spuštěno: 3263

přidáno: 12.02.2011
hodnocení: 0%

Tropical Fish Shop
Tropical Fish Shop

Tropical Fish Shop - ponořte se pod mořskou hladinu a chytejte rybky.


postřehové
spuštěno: 3565

přidáno: 04.04.2012
hodnocení: 91%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.