Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Package Pilferer


Spustit hru!

Spuštěno: 4149 ×

Hodnocení: 91%

Popis hry

Package Pilferer V bláznívé závodní online hře jménem Package Pilferer usednete za volant silného auta a rozdáte si to v parádní honičce se strážci zákona. Na hrácím poli hry Package Pilferer musíte najít kufr, který seberete tím, že na něj najedete a pak ho musíte bezpečně převézt zpět na své počáteční stanoviště. V Package Pilferer musíte vše absolvovat v co nejkratším čase a navíc se strážci zákona v patách. Úkol to není jednoduchý a dřív nebo pozdějí vás pronásledovatelé stejně dostanou. Pro lepší orientaci při zběsilé jízdě, vám na hracím poli poslouží v levém dolním rohu obrazovky mapka a v pravém dolním rohu se vám ukazuje aktuální level poškození vašeho vozidla. Pokud překročíte únosnou míru poškození, vaše auto i svámi vybouchne a hra pro vás končí. Tak pořádně sešlápněte plyn a v online hře Package Pilferer ukažte co jste zač. Můžete "prubnout" i jiné závodní online hry například Oversize a Kart Fighter. Z jiného soudku můžeme vřele doporučit super chytlavou hru Bubble Trouble .


Ovládání

Pohyb - Šipky, Mezerník - ruční brzda

Kategorie

závodní

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Lucky Clover
Lucky Clover

Kdo najde nejvíce čtyřlístků na této virtuální louce?


hry pro dívky
spuštěno: 4226

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Mayre and the Neon
Mayre and the Neon

Mayre and the Neon Menace - pomozte unesené zpěvačce Mayre Martinez.


logické
spuštěno: 4116

přidáno: 05.02.2012
hodnocení: 68%

3D Hyperjet Racing
3D Hyperjet Racing

Zahrajte si zběsilé a zábavné vesmírné závody vznášedel.


závodní
spuštěno: 4161

přidáno: 05.04.2011
hodnocení: 0%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.