Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Crunchball 3000


Spustit hru!

Spuštěno: 3327 ×

Hodnocení: 86%

Popis hry

Crunchball 3000 Tato sportovní hra, jenž je podobná americkému fotbalu, je pouze pro drsné hráče. Soupeř si pro ránu nechodí daleko a stejně tak tvrdě budete muset hrát i vy! Budete muset sbírat jedno vítězství za druhým a postupně postupovat stále do vyšších a vyšších soutěží. Cílem ve hře je během minuty a půl dát víc gólů, než váš houževnatý soupeř.


Ovládání

Šipky, klávesy WASD, GHJ, numerická: 123

Kategorie

sportovní

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Giraffe Above
Giraffe Above

Snězte s žirafou co nejvíce jablek, ale dávejte pozor kudy se pohybujete.


logické
spuštěno: 3357

přidáno: 05.03.2011
hodnocení: 0%

Detained
Detained

Adventura, ve které se snažíte dostat z luxusní rezidence.


adventury
spuštěno: 3485

přidáno: 04.01.2011
hodnocení: 70%

Virtual Farm
Virtual Farm

Staňte se virtuálním farmářem a prosperujte na svých polích!


strategické
spuštěno: 3431

přidáno: 26.06.2011
hodnocení: 86%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.