Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Kadeřnice Cindy

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Online hry zdarma

betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 1550 ×

Hodnocení: 6%

Popis hry

Kadeřnice Cindy V roli půvabné a kreativní kadeřnice Cindy jste se rozhodli otevřít si vlastní kadeřnický salón... O zákazníky nebudete mít nouzi a je jen na vás jestli budete úspěšní, udržíte si je a seženete další. Vaše velké plus, které vám hraje do karet je výborné položení vašeho podniku v centru města. Určitě je důležite v roli Cindy všechny zákazníky obloužit patřičně s úsměvem a na úrovni. Návštěvníky vašeho salónu musíte usazovat do předem připravených kadeřnických křesel a splnit všechna jejich přání. Do dalšího kola se dostanete jen pokud v kole předchozím vyděláte minimálně předem stanovenou sumu pro postup do dalšího kola. Náročnost obsluhování se bude stupňovat s přibývajícímy levly. Věřte, že nakonec ani nebudete vědět kde vám hlava stojí. Po každém kole si za vydělané peníze můžete nakoupit řadů šampónů a různých kadeřnických proprietek, proto abyste v dalším kole byly ještě výkonější. Do komentářů se můžete pochlubit, jak úspěšní jste v online hře Kadeřnice Cindy byly. Náš herní portál GameSource.cz nabízí i jiné, podobné a stejně zábavné online hry můžeme vám doporučit například Beauty Resort 2 a The Waitress.


Ovládání

Myší

Kategorie

hry pro dívky

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Premier League Foosball
Premier League Foosball

Pokud patříte mezi hráče stolního fotbálku, tak je tady pro vás tato hra.


stolní
spuštěno: 1558

přidáno: 05.02.2011
hodnocení: 0%

Gretel and Hansel
Gretel and Hansel

Originálně zpracovaná adventura pohádky Jeníčka a Mařenky.


adventury
spuštěno: 1557

přidáno: 10.01.2011
hodnocení: 0%

Tractor Mania
Tractor Mania

Staňte se traktoristou, ale dávejte pozor na váš náklad.


závodní
spuštěno: 1537

přidáno: 09.03.2011
hodnocení: 93%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.