Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Coal Express 5

vyhledávání her
všechny kategorie

Hitman

gamesource.cz

návštěvnost

TOPlist

Doporučujeme

Vysmatej.cz vám přináší nejlepší vtipy, meme obrázky a další super zábavu!

Zahraj si další superhry úplně zadarmo na Hernibox.cz

Hry online

Goodgame empire

Big Farm betathome Hrajte také Happy Wheels.

Doporučujeme

Zahrajte si i s dávkou napětí

Proč jsou kasinové hry lepší, než ty klasické?

TOP 3 hry

Nestárnoucí klasiky

Hrací automaty How to get loan? Acne

Historie casina
Nejlepší online hry

facebook
Spustit hru!

Spuštěno: 2741 ×

Hodnocení: 100%

Popis hry

Coal Express 5 V pátém pokračování skvělé online hry Coal Express se ocitnete v roli strojvedoucího a vaším úkolem bude ukočírovat výkonnou lokomotivu s dvěma nákladními vagóny. Ve vagónech budete přepravovat náklad, který se bude lišit úkol od úkolu a vy budete muset v co nejkratším čase a s co nejmenší, nebo nejlépe žádnou ztrátou nákladu dojet do cíle. Trať bude plná zákrut a převýšení. Takže v pořádku a bez ztráty nákladu dojet do cíle bude opravdu oříšek. Ryhlost musíte korigovat a přízpůsobit náhlým okolnostem, protože by se mohlo stát, že vlak převrátíte, nabouráte, nebo vytrousíte náklad. Při plnění přepravních úkolů v online hře Coal Express 5 se podíváte kolem celého světa, takže z vás bude malý cestovatel. Po každém splněném úkolu budete odměněn penězi za odvedenou práci. Za těžce vydělané peníze můžete různě upravovat vaši lokomotivu a nebo dokoupit bonusové předměty. Jak už jsem se zmínil nejde jen o to převést v pořádku náklad, ale stihnout to i v určitém časovém limitu. Pokud nesplníte předepsané kvóty, budete si muset dané kolo zopakovat. Věřím, že parádní online hra Coal Express 5 vás určitě nadchne.


Ovládání

Šipky - pohyb, balanc, brzda. Mezerník - zrychlení

Kategorie

oddechové

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

City Siege 2
City Siege 2

City Siege 2 - zachraňte obsazené město od neurvalých povstalců.


střílečky
spuštěno: 2746

přidáno: 31.01.2012
hodnocení: 90%

Orpheus
Orpheus

Orpheus - ponořte se v roli bájného pěvce Orfea do hlubin řecké mytologie..


oddechové
spuštěno: 2760

přidáno: 20.03.2012
hodnocení: 47%

Coal Express 5
Coal Express 5

Coal Express 5 - v roli strojvedoucího ukočírujte zběsilou lokomotivu.


oddechové
spuštěno: 2742

přidáno: 23.01.2012
hodnocení: 100%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.