Dobrý den, vítejte na herním serveru GameSource.cz. . Náš portál můžete následovat také na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.
Soutěžte s GameSource.cz

Contra Spirits Reloaded


Spustit hru!

Spuštěno: 2852 ×

Hodnocení: 0%

Popis hry

Contra Spirits Reloaded Před několika dny jsme zde na GameSource.cz zveřejnili hru Contra 20th Anniversary. Nyní pro vás máme ještě větší lahůdku a to historický titul Contra Spirits Reloaded z počítačů NES a handheldu GameBoy. Stejně jako v ostatních dílech budete opět v roli elitního vojáka likvidovat všechny nepřátelé a dokončovat levely v podobě zničení bosse na konci jednotlivých úrovní.


Ovládání

Enter - start, Q - skok, W - střelba, Mezerník - bomba, Šipky - pohyb

Kategorie

akční klasické hry

Oblíbené

Pro přidání hry do oblibených musíš být přihlášený!

Komentáře

Další hry

Warth of Evil
Warth of Evil

Postavte se pekelným nestvůrám a zachraňte planetu Zemi.


akční
spuštěno: 2867

přidáno: 29.03.2011
hodnocení: 78%

Sheep Sheep Wolf
Sheep Sheep Wolf

Snězte jako vlk co nejvíce oveček běhajících po farmě.


brutální
spuštěno: 2847

přidáno: 10.01.2011
hodnocení: 95%

Orpheus
Orpheus

Orpheus - ponořte se v roli bájného pěvce Orfea do hlubin řecké mytologie..


oddechové
spuštěno: 2880

přidáno: 20.03.2012
hodnocení: 47%

novinky


GameSource.cz je herním serverem, který nabízí kvalitní online hry zdarma. Tyto online hry můžete hrát zdarma ve vašem prohlížeči. Máme pro Vás spoustu kategorií jako jsou online hry zdarma: Hry pro dívky, Akční online hry, Klasické online hry, Strategické online hry a mnoho dalších zábavných online her. Přidáváme jen ty nejkvalitnější free hry. Všechny online hry jsou vyzkoušené a popisky k nim jsou originální od redaktorů GameSource. GameSource.cz oproti jiným herním serverům jako třeba Superhry, Flashry nebo Onlinehry, nabízí všechny hry (pokud to online hra umožňuje) v plném rozlišení přes celou obrazovku! GameSource nabízí také hráčům zázemí v podobě přijemného uživatelského prostředí nebo diskuzního fóra. GameSource.cz ve svých kategoriích nabízí také Klasické online hry (Classic Online Games), ve kterých neleznete kultovní tituly jako Doom, Quake, Contra, Warcraft, Street Fighter, Diablo, Heretic, Hexen, Prince of Persia nebo Metal Slug – zkrátka tituly z platforem jako Commodore, Amiga, Atari, Nintendo – to všechno jako online hry zdarma. GameSource však myslí i na ostatní, a tak nabízí i spoustu akčních online her nebo logických her. Nechybí také kategorie hry pro dívky nebo hry pro dva.